Kurumsal

HAKKIMIZDA

Dyd Türktek: Sunduğu hizmet çeşidinin yanı sıra güçlü tecrübeli, seçkin kadrosu ile siz saygı değer müşterilerine kaliteli ve zamanında teslim ettiği onarımları ile örnek teşkil etmektedir. Ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını gözeterek, müşteri değerleri ikame bedelinin altında bir bedel ile hasardan bir gün önceki durumuna getirmek ve hasarın gerçek boyutunu net bir şekilde ortaya çıkararak müşterilerine önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır.Geçmişten günümüze kaliteyi esas alan firmamız sektörde kendini kanıtlamış, faaliyet alanında ciddi bir yer edinmiş ve sürekli müşteri memnuniyeti ve kaliteyi artırarak her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir.Kalitemiz çalıştığımız her alanda ve her süreçte vazgeçilmez prensibimiz ve teminatımız olacaktır.


MİSYONUMUZ

1995 yılında kurulan firmamız ilk olarak Sıhhı Tesisat, Su Kaçağı Tespiti, Elektrik ve Nem Kurutma Hizmeti vermeye başlamıştır. İlk zamanlarda belli bir bölgeye hizmet veren firmamız daha sonraki yıllarda İstanbul'un en ücra köşelerinden çevre illere kadar geniş bir çalışma alanında profesyonel ekibiyle birlikte hizmetlerine devam etmiştir. Dyd Türktek hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, çağın gereklerini ve geleceğe dönük olası gelişmeleri hesaba katarak donanımını ve personel kalitesini sürekli ve düzenli bir şekilde standartların üzerine çıkarmaya çalışmaktadır.

Bu anlamda firmamız 2000 yılından itibaren Çelik Kapı, Limanant Parke, Boya, Kartonpiyer, Mobilya, Seramik, Isımak, Nem Alma, Parke, onarım öncesi ile onarım sonrası temizlik işleri ve Yangın Sonrası Temizlik gibi alanlarda faaliyet göstererek “Dekorasyon” sektörüne ilk adımını atmış olup kısa bir süre içinde bu alanlardaki hizmet türlerinin de aranılan, güven duyulan firması haline gelmiştir.

Bünyemizde ayriyetten nem alma cihazı kiralama ve nem kurutma cihazı satışları olmakla beraber inşaat sektöründe fazla talep olan ısımak ısıtıcı ve Kiralık Isımak Isıtıcı hizmeti vermektedir.Bununla birlikte Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketleriyle resmi anlaşmalara bağlı olarak hizmet vermeye devam eden firmamız yoğun iş trafiği nedeniyle araç filosunu ve uzman sayısını her yıl katlayarak, hizmet fiyatlarını müşteri dostu bir anlayışla belirleyerek, iş öncesi ve sonrası hizmet ve destek kalitesiyle müşterilerinin gülümseten yüzü olmuştur.


VİZYONUMUZ

Dyd Türktek: Hizmet vermeye başladığı ilk günden günümüze kadar, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini çalışma prensiplerinin merkezine alan firmamız, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ciddi bir yer edinip, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırıp teknolojiyi yakından takip ederek çağın gerektirdiği gibi kendini sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışarak; kendisiyle yarışmaya devam etmektedir.