Yangın Sonrası Endüstriyel Temizlik

Yangın Sonrası Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel temizlik genel temizlik hizmetlerinden farklı olarak; azami bir bilgi ve tecrübeyle birlikte bu alana özel temizlik ekipmanlarının ve kimyasallarının kullanımını gerektirmektedir. Genel temizlikte su temizliğin birincil öğelerinden biriyken endüstriyel temizlikte izlenmesi gereken yöntem bunun tam tersidir. Örneğin bir fabrika için temizlik söz konusu olacaksa, temizlik hizmetini verecek olan firmanın bu çalışmayı en güvenli yollarla en kısa sürede tamamlaması gerekmektedir. Hem hız hem de özel donanım ve kimyasalların kullanımını zorunlu kılan endüstriyel temizlik hizmetleri sadece bu alanda gerçekten “uzmanlaşmış” firmalardan alınmalıdır.

Dyd türktek olarak endüstriyel temizlik çalışmamız sırasında özel donanımlarımızla makinelerinizi çalışır vaziyetten bile temizleyebiliyor, üretiminizin bir an bile kesilmemesi için azami gayret sarf ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetini yararlandığımız teknolojiler sayesinde çok kısa bir sürede tamamlayarak hem işinizi yavaşlatmamış oluyoruz hem de ilk günkü konumuna getirdiğimiz makinelerinizden kat kat verim almanızı sağlıyoruz. Hangi teknolojilerden yararlanıyoruz Temizlik çalışmalarımızın hızını ve verimini arttırmaya yönelik tam otomatik temizlik makinelerinden başlıca aşağıdaki endüstriyel temizlik hizmetlerini sağlamaktayız;

* Kuru buz (Karbon) teknolojisinden (Özellikle makinelerde çıkarılması zor kirlerde ve tarihi eser temizliklerinde)
* Buharlı Teknolojilerden (Örneğin bez ile temas etmemesi gereken, temas etmesi halinde kalıcı iz bırakabilen yangın ve duman hasarlarında)
* Özel kimyasallardan (Bizzat firmamız tarafından AR-GE çalışmaları yapılan, türe özgü kullanım için geliştirdiğimiz temizlik ürünlerimizdir.)